System PSZOK

Usprawnij działanie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych

100 milionów +

heco_logo_strip
Dostarczonych wiadomości

10 milionów +

heco_logo_strip
Użytkowników

10 tysięcy +

heco_logo_strip
Dostępnych miejscowości

System PSZOK

heco_logo_strip
eco-education

Identyfikacja mieszkańców

Mieszkańcy mogą zostać wypozażeni w karty identyfikacyjne. Mieszkaniec może posłużyć się kartą w aplikacje mobilnej lub fizyczną kartą. 

eco-education

Ewidencja ODPADÓW

Wszystkie odpady dostarczane na PSZOK są dokładnie ewidencjonowane. Pozwala to uszczelnić system oraz ograniczać koszty.

eco-education

EFEKTYWNA PRACA

Dzięki wykorzystaniu automatycznych skanerów system jest bardzo prosty w użyciu i dodatkowo przyśpiesza proces przyjęć odpadów na PSZOK.  

eco-education

Wygoda mieszkańców

Mieszkańcy na bieżąco mogą sprawdzić na stronie internetowej gminy lub w aplikacji mobilnej historię oddań, ilość przysługujących im limitów oraz koszty dot. odbieranych odpadów. 

eco-education

Bezpieczeństwo systemu

System automatycznie informuje o próbach skorzystania z systemu przez osoby nieuprawnione oraz o próbach wykorzystania kart identyfikacyjnych przez osoby nieuprawnione.

eco-education

Generowanie raportów

System pozwala na definiowanie oraz generowanie potrzebnych raportów. Dzięki tym informacjom na bieżąco możemy sprawdzać ilości przyjęć i porównywać je z ilościami przyjmowanymi na instalacji.  

eco-education

Informacje dodatkowe

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii na bazie sztucznej inteligencji system potrafi wyłapać oraz poinformować o odpadach z działaności gospodarczej. Takie informacje mogą być podstawą do przeprowadzenia kontroli.

eco-education

Prosta integracja

System w bardzo prosty sposób może zostać zintegrowany z systemami wykorzystywanymi do ewidencji deklaracji o odpadach.

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

dla mieszkańca

heco_logo_strip

Mieszkańcy mogą zostać wyposażeni w karty identyfikacyjne – fizyczne lub wirtualne w aplikacji mobilnej. Karta fizyczna również może zostać automatycznie zeskanowana do aplikacji mobilnej w celu możliwości posługiwania się telefonem. Dzięki karcie identyfikacyjnej mieszkaniec może na bieżąco podejżeć swoją historię oddań, ilość aktualnie przysługujących mu limitów.   

Odtwórz wideo

WSPARCIE OBSŁUGI

heco_logo_strip

System PSZOK dzięki czytnikom kodów w znaczny sposób przyśpiesza oraz usprawnia działanie punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. Mieszkaniec skanując swoją kartę rozpoczyna proces przyjęcia na PSZOK. Następnie operator wybiera z listy lub skanuje grupy oddawanych odpadów wraz z wagą i zatwierdza przyjęcie. Dzięki temu na bieżąco mamy wgląd w aktualne limity, przyjęcia itp. System jest badzo intuicyjny i dostosowany do obsługi przez osoby 60+. W razie pytań lub problemów nasz dział obsługi świadczy pomoc 24/7.  

Odtwórz wideo

Wdrożenie System PSZOK

heco_logo_strip
Wdrożenie usługi System PSZOK jest bardzo proste.

1.

Prezentacja

heco_logo_strip

Przed zakupem zaprezentujemy Państwu działanie systemu i odpowiemy na wszystkie pytania. 

2.

Umowa

heco_logo_strip

Podpisanie umowy.

3.

Wdrożenie

heco_logo_strip

Wdrożenie systemu nie wymaga z Państwa strony dodatkowej pracy. Całość wdrożenia jest po naszej stronie. Państwo tylko przesyłają regulamin PSZOK. 

4.

Szkolenie

heco_logo_strip

Po wdrożeniu systemu umawiamy się z Państwem na dogodny termin w celu przeprowadzenia szkolenia. Przez cały okres trwania umowy mają Państwo wsparcie techniczne 24/7.

Odtwórz wideo

Działanie systemu

heco_logo_strip

INTEGRACJA ZE STRONĄ Internetową

heco_logo_strip_white

INTEGRACJA

heco_logo_strip

System PSZOK powiązany jest ze stroną internetową gminy i\lub przedsiębiorstwa. Wszystkie informacje dotyczące aktualnych limitów, historii oddań itd. mieszkańcy mogą również sprawdzić bezpośrednio poprzez stronę internetową.

ZACHĘCONY?

heco_logo_strip
kontakt@ecoharmonogram.pl
+48 503 485 548
phone